I Polska Konferencja Poliwagalna
30 Listopada 2022, godz. 16:00 - 21:15
I Polska Konferencja Poliwagalna to wielodyscyplinarne, wyjątkowe wydarzenie, które połączy klinicystów, praktyków neurorozwojowych i zdrowia psychicznego, terapeutów, badaczy, providerów protokołu Safe & Sound Protocol (SSP), a przede wszystkim miłośników Teorii Poliwagalnej!
To niezwykłe wydarzenie, nie tylko poszerzy Twoją wiedzę, ale również dostarczy ogromnej inspiracji do tego jak najlepiej wykorzystać założenia Teorii Poliwagalnej w Twojej codziennej pracy, oraz w Twoim codziennym życiu.
Już dziś zarezerwuj czas i dołącz do naszego wirtualnego wydarzenia. Posłuchaj samego twórcy Teorii Poliwagalnej dr S.Porges’a oraz wielu innych wspaniałych prelegentów.
I Polska Konferencja Poliwagalna rozpocznie się za:
Spotkanie na żywo 30.11.2022 + miesięczny dostęp do nagrań z USA
Spotkanie na żywo 30.11.2022
Miesięczny dostęp do nagrań z USA
Masz pytanie? Napisz do nas: [email protected]
mgr Ewelina Ziółek
Założycielka Polskiego instytutu Poliwagalnego. Ekonomistka z wieloletnim doświadczeniem pracy w międzynarodowych organizacjach w Irlandii, Szwajcarii i Niemczech. Od 2015 roku zajmuje się tematyką chronicznego stresu oraz wypalenia. Ukończyła studia podyplomowe na kierunku Psychosomatyka i Somatopsychologia. Jest certyfikowaną w Niemczech naturoterapeutką, specjalizującą się w medycynie funkcjonalnej i stresu. Obecnie studentka ostatniego roku ścieżki klinicznej Psychologii na Uniwersytecie SWPS, w trakcie certyfikacji na psychoterapeutę. Absolwentka wielu szkoleń z zakresu całościowego podejścia do leczenia psychofizycznych następstw chronicznego stresu w tym szkolenia Deb Dany "Engaging the Rhythm of Regulation" w PVI USA.
dr Marta Bakker
Psycholog, w 2018 roku uzyskała tytuł doktora psychologii na Uppsala University, Szwecja. Provider Safe and Sound Protocol oraz członek zespołu badawczego dr S.Porgesa’s pracującego nad badaniami dotyczącymi skuteczności nieinwazyjnej stymulacji nerwu błędnego oraz jej wpływu na fizjologię osi mózgowo-jelitowej u pacjentów z zespołem Ehlersa-Danlosa. Członek Polskiego Stowarzyszenia Terapeutów Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach oraz Holenderskiego Instytutu Psychologów (Nederlands Instituut van Psychologen). W indywidualnej pracy z klientem wykorzystuje Teorię Poliwagalną, Terapię Skoncentrowaną na Rozwiązaniach, Brainspotting oraz interwencje słuchowe, takie jak SSP, iLS Focus, Quickshifts, Therapeutic Listening.
Wydarzenie powstaje dzięki współpracy: