I Polska Konferencja Poliwagalna to wielodyscyplinarne, wyjątkowe wydarzenie, które połączy klinicystów, praktyków neurorozwojowych i zdrowia psychicznego, terapeutów, badaczy, providerów protokołu Safe & Sound Protocol (SSP), a przede wszystkim miłośników Teorii Poliwagalnej!

To niezwykłe wydarzenie, nie tylko poszerzy Twoją wiedzę, ale również dostarczy ogromnej inspiracji do tego jak najlepiej wykorzystać założenia Teorii Poliwagalnej w Twojej codziennej pracy, oraz w Twoim codziennym życiu.

Już dziś zarezerwuj czas i dołącz do naszego wirtualnego wydarzenia. Posłuchaj samego twórcy Teorii Poliwagalnej dr S.Porges’a oraz wielu innych wspaniałych prelegentów. 

I Polska Konferencja Poliwagalna rozpocznie się za:

 • 00 Dni
 • 00 Godzin(y)
 • 00 Minut(y)
 • 00 Sekundy

Już teraz dołącz do tego niezwykłego wydarzenia!

Konferencje będzie składać z trzech części:

 • CZĘŚĆ 1 - Spotkanie na żywo w. j. angielskim (tłumaczenie symultaniczne)

  Masterclass I i II: dr Stephen Porges — twórca Teorii Poliwagalnej, oraz dr Raja Selvam - Senior Somatic Experiencing® (SE™) faculty member.

 • CZĘŚĆ 2 - Spotkanie na żywo w j. polskim

  Wykłady oraz Q&A z sześcioma polskimi ekspertami wykorzystującymi Teorię Poliwagalną w swojej pracy: dr hab. Urszulą Bartnikowską i Hanną Dufner, dr Teresą Jadczak — Szumiło, dr Aleksandrą Jastrzębowską-Jasińską, Małgorzatą Kargą, dr. Krzysztofem Karaudą oraz dr. Marianem Majchrzyckim.

 • CZĘŚĆ 3 - Nagrania z USA przetłumaczone na j. polski

  Wystąpienia siedmiu ekspertów zza oceanu prosto z tegorocznego PVI Gathering w USA. Łącznie 7 godzin nagrań o zastosowaniu Teorii Poliwagalnej w psychoterapii oraz innych obszarach życia społecznego.

Pakiet 1 - 427 PLN

Spotkanie na żywo 30.11.2022 + miesięczny dostęp do nagrań z USA

W pakiecie otrzymujesz: 5 godzin wirtualnego spotkania z zagranicznymi i polskimi prelegentami, 7 godzin nagrań wykładów z tegorocznej konferencji w USA (PVI Gathering 2022) oraz 25% zniżki na jeden wybrany przez Ciebie kurs praktyczny o Teorii Poliwagalnej.
Polska Konferencja Poliwagalna - Pakiet 1

Pakiet 2 - 327 PLN

Spotkanie na żywo 30.11.2022

W pakiecie otrzymujesz 5 godzin wirtualnego spotkania z zagranicznymi i polskimi prelegentami oraz 25% zniżki na jeden wybrany przez Ciebie kurs praktyczny o Teorii Poliwagalnej.
Polska Konferencja Poliwagalna 2022

Pakiet 3 - 327 PLN

Miesięczny dostęp do nagrań z USA

W pakiecie otrzymujesz łącznie 7 godzin nagrań wykładów z tegorocznego PVI Gathering w USA przetłumaczonych na język polski oraz 25% zniżki na jeden wybrany przez Ciebie kurs praktyczny o Teorii Poliwagalnej.
Polska Konferencja Poliwagalna - Pakiet 3

Zespół organizacyjny

Masz pytanie? Napisz do nas: info@instytutpoliwagalny.pl

mgr Ewelina Ziółek

Założycielka Polskiego instytutu Poliwagalnego. Ekonomistka z wieloletnim doświadczeniem pracy w międzynarodowych organizacjach w Irlandii, Szwajcarii i Niemczech. Od 2015 roku zajmuje się tematyką chronicznego stresu oraz wypalenia. Ukończyła studia podyplomowe na kierunku Psychosomatyka i Somatopsychologia. Jest certyfikowaną w Niemczech naturoterapeutką, specjalizującą się w medycynie funkcjonalnej i stresu. Obecnie studentka ostatniego roku ścieżki klinicznej Psychologii na Uniwersytecie SWPS, w trakcie certyfikacji na psychoterapeutę. Absolwentka wielu szkoleń z zakresu całościowego podejścia do leczenia psychofizycznych następstw chronicznego stresu w tym szkolenia Deb Dany "Engaging the Rhythm of Regulation" w PVI USA.


dr Marta Bakker

Psycholog, w 2018 roku uzyskała tytuł doktora psychologii na Uppsala University, Szwecja. Provider Safe and Sound Protocol oraz członek zespołu badawczego dr S.Porgesa’s pracującego nad badaniami dotyczącymi skuteczności nieinwazyjnej stymulacji nerwu błędnego oraz jej wpływu na fizjologię osi mózgowo-jelitowej u pacjentów z zespołem Ehlersa-Danlosa. Członek Polskiego Stowarzyszenia Terapeutów Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach oraz Holenderskiego Instytutu Psychologów (Nederlands Instituut van Psychologen). W indywidualnej pracy z klientem wykorzystuje Teorię Poliwagalną, Terapię Skoncentrowaną na Rozwiązaniach, Brainspotting oraz interwencje słuchowe, takie jak SSP, iLS Focus, Quickshifts, Therapeutic Listening. 

Wydarzenie powstaje dzięki współpracy: