Czego możesz się spodziewać?

Wyrusz w transformującą podróż ze uznaną ekspertką Deb Daną w ramch naszej serii webinariów "Zaawansowane zastosowania Teorii Poliwagalnej". 

Ta wciągająca seria, zaprojektowana z myślą o praktykach, którzy pomyślnie ukończyli szkolenie podstawowe, zagłębia się w zawiłości Teorii Poliwagalnej i oferuje praktyczne podejście do zaawansowanych zastosowań.

Prowadząca

LCWS

Deb Dana

Deb Dana, LCSW jest autorką, klinicystką i konsultantką specjalizującą się w wykorzystaniu założeń Teorii Poliwagalnej do zrozumienia i poradzenia sobie z konsekwencjami traumy oraz stworzenia sposobów pracy, które honorują rolę autonomicznego układu nerwowego. Stworzyła serię szkoleń klinicznych Rhythm of Regulation i prowadzi międzynarodowe wykłady na temat tego, jak Teoria Poliwagalna wpływa na pracę z osobami, które przeżyły traumę. Jest członkinią założycielką Polyvagal Institute, doradczynią kliniczną Khiron Clinics oraz Unyte. W Polsce nakładem Uniwersytetu Jagiellońskiego wydane zostały jej trzy książki "Teoria Poliwagalna w psychoterapii", "Teoria Poliwagalna w praktyce. Zestaw 50 ćwiczeń" oraz "Zakotwiczeni".

Nie ukończyłeś/aś jeszcze kursu podstawowego z Deb Daną?

Ale chciałbyś/aś wziąć udział w tym zaawansowanym szkoleniu? Nie ma problemu - możesz teraz zamówić cykl 4 webinarów + nagrany kurs "Założenia i Praktyka" w pakiecie - oszczędzając aż 245 zł!

Czym jest POLYVAGAL LAB?

W POLYVAGAL LAB znajdziesz zorientowane na praktykę (online) seminaria, warsztaty lub prezentacje ekspertów w dziedzinie Teorii Poliwagalnej. Wszystkie wydarzenia z udziałem ekspertów z Instytutu Poliwagalnego w USA odbywają się zawsze w języku oryginalnym z polskim tłumaczeniem symultanicznym. Formaty te mają na celu zapewnienie zasobów edukacyjnych i szkoleniowych w zakresie Teorii Poliwagalnej i zastosowania jej założeń w różnych kontekstach, w tym w opiece zdrowotnej, terapii, edukacji i rozwoju osobistym. Treści będą obejmować tematy związane z anatomią i fizjologią autonomicznego układu nerwowego, powiązaniami między układem nerwowym a emocjami oraz z praktycznym zastosowaniem Teorii Poliwagalnej w warunkach klinicznych i nieklinicznych. Serdecznie zapraszamy na wiele ciekawych wydarzeń w POLYVAGAL LAB.